Навіть під час війни фермери не готові економити на технологіях.

Навіть під час війни фермери не готові економити на технологіях.

 

Щороку залишок агропродукції для експорту в Україні становить понад 60-70 % — таких результатів сектор однозначно досягнув завдяки впровадженню інноваційних продуктів, їх адаптації до природно-кліматичних умов країни, пояснив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Українське сільське господарство високотехнологічне, роль міжнародних компаній-постачальників матеріально-технічних ресурсів тут не варто применшувати. Вони інвестували для адаптації своїх продуктів великі кошти.

«Переконаний, що подібна тенденція збережеться і надалі, оскільки навіть посівна в умовах війни показала, що аграрії готові змінювати сівозміну, сіяти менш вибагливі культури, але не відкочуватися назад і не економити на технологіях, які забезпечують маржинальність бізнесу», — впевнений Микола Сольський.

Якщо говорити у цифрах, то ТОП-5 міжнародних технологічних компаній по всьому світу лише у дослідження у рослинництво сумарно вкладають $10 млрд щорічно, не враховуючи відповідну інфраструктуру для проведення досліджень.

«Україна, на жаль, не має відповідного фінансування для проведення подібної наукової роботи, тому варто вибирати найкращі практики і користуватися ними», — констатував міністр.

 

 

Залиште свій коментар

Ваш коментар успішно додано та стане загальнодоступним після модерації
2024 © Полигон-Авто